Suskystintos naftos dujos

SND (LPG) spinta

Stotys

Plačiau
SND (LPG) garintuvas

Garintuvai

Plačiau
SND (LPG) talpos

Talpos

Plačiau
SND (LPG) reguliatoriai

Reguliatoriai

Plačiau
SND (LPG) kondensato surinktuvai

Surinktuvai

Plačiau
SND (LPG) priedai

Priedai

Plačiau

Suskystintų naftos dujų reguliavimo stotys

Suskystintos naftos dujos (angliškai – liquified petroleum gas LPG) yra švarus, efektyvus ir patikimas kuras, kuris turi daug pranašumų prieš kitus kuro šaltinius. Vienas iš didžiausių privalumų yra universalumas. Jų įrengimas galimas nutolusiose vietovėse, dujų papildymas yra nesudėtingas. Jos gali būti naudojamos patalpų šildymui, maisto ruošimui taip pat įvairioms pramonės, prekybos, medicinos reikmėms. Suskystintų naftos dujų efektyvumas yra 20 procentų didesnis nei gamtinių dujų, todėl reikia mažiau dujų jas naudojant.

Mes siūlome standartinius ir individualius suskystintų naftos dujų reguliavimo stočių sprendimus skirtus buitinėms ir komencinėms reikmėms, kurie atitinka aukštus saugos ir kokybės standartus. Taipat siūlome visą reikiamą suskystintų naftos dujų įrangą - dujų slėgio reguliatoriai, antžeminės ir požeminės talpos, elektriniai arba karšto vandens dujų garintuvai, kondensato surinktuvai ir kita įranga pilnos sistemos funkcionalumui. Profesionalų komanda konsultuoja įrangos parinkimo, komplektavimo ir kitais techniniais klausimais, ruošiame dujų reguliavimo punktų brėžinius ir schemas pagal Jūsų techninę specifikaciją, poreikius ir terminus. Atliekame įrangos montavimo, derinimo ir paleidimo darbus. 

SND (LPG) spinta 2

Prioritetas - kokybė

Siūlome individualius suskystintų naftos dujų reguliavimo stočių spendimus atitinkančius Jūsų poreikius. Juos gaminame vadovaujantis ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 standartais. Kasdieninėje veikloje nuo 2018 metų vadovaujamės LEAN darbų valdymo filosofija, kas užtikriną kokybės kontolę visuose gamybos ir pardavimo etapuose.

Mūsų gaminiai

Garantuojame

kokybė logo

100% Kokybė

saugumas logo

100% Saugumas

kaina logo

100% Kainos garantija

dokumentas logo

Individualūs poreikiai

SND (LPG) spinta 3

Reikia daugiau informacijos?

Susiekite su mumis ir sužinokite visą reikiamą informaciją apie mūsų siūlomus sprendimus suskystintoms naftos dujoms.

Susisiekite